Konyaaltı Halı Yıkamaya Hoşgeldiniz.

Antalya Konyaaltı Halı Yıkama ailesi olarak Konyaaltı mahallesinde 15 yıldır sizlere güleryüzlü, kaliteli ve hızlı hizmet sunmak için çalışıyoruz.

1997 yılında bu sektörde çalışmaya başlayıp daha sonra bu sektörün aranan adamı olan Avzer Dayıoğlu 2005 Yılında Konyaaltında Konyaaltı Halı Yıkama firmasını kurarak Antalya’da bu sektörde öncü firmalardan biri olarak hizmetine devam etmiştir. Zamanla büyüyüp gelişen bu firmada yalnızca yakın çevre değil Varsak, Kepez, Muratpaşa gibi bir çok ilçede de hizmet vermeye devam etmiştir. Avzer Dayıoğlu'nun “Müşteri ne kadar memnunsa ben de o kadar memnunum” politikasını baz alan bu firma siz değerli müşterilerimiz sayesinde giderek büyüyerek koltuk yıkama , stor perde yıkama , araç döşemesi yıkama , battaniye ve yatak yıkama gibi bir çok farklı dalda da hizmet vermeye başlamıştır.

2015-2016 yılından itibaren ise bu hizmeti tüm Antalya’ya sunmak için Serik, Kemer, Elmalı, Döşeme altı gibi diğer ilçeleri de kapsayan geniş bir ağ oluşturmuş ve bu şekilde hem hizmet kalitesini daha da arttırmış hem de daha büyük bir ekip ile çalışmalarına devam etmiştir.


Hakkımızda Söylenenler

Bu güzel yorumlarınız için tüm müşterilerimize çok teşekkür ederiz. Sizin mutlululuğunuzu görmek bizi daha da mutlu ediyor.